Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P0080SBMCLRP.
| الصورة |
| المصنع | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Series | SIDACtor® | SIDACtor® | SIDACtor® | SIDACtor® | SIDACtor® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Breakover | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| Voltage-OffState | 6V | 6V | 6V | 6V | 6V |
| Voltage-OnState | - | - | - | - | - |
| Current-PeakPulse(8/20µs) | 250 A | 250 A | 250 A | 250 A | 250 A |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 80 A | 80 A | 80 A | 80 A | 80 A |
| Current-Hold(Ih) | - | - | - | - | - |
| NumberofElements | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance | 150pF | 150pF | 150pF | 150pF | 150pF |