3M P25E-050S-TG
رقم الجزء
P25E-050S-TG
المصنع
3M
الفئة:
長方形コネクタ - フリー ハンギング、パネル マウント
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语P25E-050S-TG.pdf
الوصف
CONN RCPT 50POS IDC 30AWG GOLD
Product details
1. How to order P25E-050S-TG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the P25E-050S-TG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P25E-050S-TG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P25E-050S-TG.
المصنع 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P25E P25E P25E P25E P25E
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
ContactType Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket
NumberofPositions 50 50 50 50 50
Pitch 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing - - - - -
CableTermination IDC IDC IDC IDC IDC
WireType Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable
WireGauge 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG