Rectron USA P4FMAF24
رقم الجزء
P4FMAF24
المصنع
Rectron USA
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-221AC, SMA Flat Leads
ورقة البيانات
阿拉伯语P4FMAF24.pdf
الوصف
TVS DIODE 24VWM 34.7VC SMAF
Product details
1. How to order P4FMAF24 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the P4FMAF24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4FMAF24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4FMAF24.
7.How to contact us to get technical supports, such as P4FMAF24 pin diagram, P4FMAF24 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P4FMAF P4FMAF P4FMAF P4FMAF P4FMAF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 34.7V 34.7V 34.7V 34.7V 34.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W