Rectron USA P4FMAJ75A
رقم الجزء
P4FMAJ75A
المصنع
Rectron USA
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AC, SMA
ورقة البيانات
阿拉伯语P4FMAJ75A.pdf
الوصف
TVS DIODE 75VWM 103VC DO214AC
Product details
1. How to order P4FMAJ75A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the P4FMAJ75A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4FMAJ75A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4FMAJ75A.
7.How to contact us to get technical supports, such as P4FMAJ75A pin diagram, P4FMAJ75A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P4FMAF P4FMAF P4FMAF P4FMAF P4FMAF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 103V 103V 103V 103V 103V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W