Rectron USA P4SMAJ250A
رقم الجزء
P4SMAJ250A
المصنع
Rectron USA
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AC, SMA
ورقة البيانات
阿拉伯语P4SMAJ250A.pdf
الوصف
TVS DIODE 250VWM 344VC DO214AC
Product details
1. How to order P4SMAJ250A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the P4SMAJ250A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4SMAJ250A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P4SMAJ250A.
7.How to contact us to get technical supports, such as P4SMAJ250A pin diagram, P4SMAJ250A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series P4SMAJ P4SMAJ P4SMAJ P4SMAJ P4SMAJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 344V 344V 344V 344V 344V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W