3M P50E-026S-TG
رقم الجزء
P50E-026S-TG
المصنع
3M
الفئة:
長方形コネクタ - フリー ハンギング、パネル マウント
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语P50E-026S-TG.pdf
الوصف
CONN SOCKET 26POS IDC 28AWG GOLD
Product details
1. How to order P50E-026S-TG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the P50E-026S-TG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P50E-026S-TG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P50E-026S-TG.
المصنع 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Pak 50, P50E Pak 50, P50E Pak 50, P50E Pak 50, P50E Pak 50, P50E
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ConnectorType Socket Socket Socket Socket Socket
NumberofPositions 26 26 26 26 26
Pitch 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing - - - - -
CableTermination IDC IDC IDC IDC IDC
WireType Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable
WireGauge 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG