Polytron P53-12L-04
رقم الجزء
P53-12L-04
المصنع
Polytron
الفئة:
AC DC コンバータ
الطرد
7-DIP Module
ورقة البيانات
阿拉伯语P53-12L-04.pdf
الوصف
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V
Product details
1. How to order P53-12L-04 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the P53-12L-04 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P53-12L-04?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P53-12L-04.
7.How to contact us to get technical supports, such as P53-12L-04 pin diagram, P53-12L-04 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Polytron Polytron Polytron Polytron Polytron
Package/Case 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module 7-DIP Module
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P5 P5 P5 P5 P5
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 3 3 3 3 3
Voltage-Input 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC 105 ~ 125 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output3 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 300mA, 180mA, 180mA 300mA, 180mA, 180mA 300mA, 180mA, 180mA 300mA, 180mA, 180mA 300mA, 180mA, 180mA
Power(Watts) - - - - -
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features SCP SCP SCP SCP SCP
OperatingTemperature -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C -25°C ~ 71°C
Efficiency - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) 3.50 L x 2.50 W x 1.56 H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)