Visual Communications Company - VCC P84-B120-CB
رقم الجزء
P84-B120-CB
المصنع
Visual Communications Company - VCC
الفئة:
パネル インジケーター、パイロット ライト
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语P84-B120-CB.pdf
الوصف
PMI LED 0.500 120V TAB BLUE
Product details
1. How to order P84-B120-CB on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the P84-B120-CB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P84-B120-CB?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P84-B120-CB.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P80 P80 P80 P80 P80
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type LED LED LED LED LED
LampColor Blue Blue Blue Blue Blue
LensColor Blue Blue Blue Blue Blue
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
Ratings AC AC AC AC AC
Voltage 120V 120V 120V 120V 120V
Current 3.5mA 3.5mA 3.5mA 3.5mA 3.5mA
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.50 (12.60mm) 0.50 (12.60mm) 0.50 (12.60mm) 0.50 (12.60mm) 0.50 (12.60mm)
LensSize 12.60mm Dia 12.60mm Dia 12.60mm Dia 12.60mm Dia 12.60mm Dia