Diodes Incorporated PD5000007
رقم الجزء
PD5000007
المصنع
Diodes Incorporated
الفئة:
発振器
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语PD5000007.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
Product details
1. How to order PD5000007 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PD5000007 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PD5000007?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PD5000007.
7.How to contact us to get technical supports, such as PD5000007 pin diagram, PD5000007 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ PD SaRonix-eCera™ PD SaRonix-eCera™ PD SaRonix-eCera™ PD SaRonix-eCera™ PD
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz
Function - - - - -
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)