CUI Inc. PDSE1-S24-D15-M
رقم الجزء
PDSE1-S24-D15-M
المصنع
CUI Inc.
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
10-SMD Module, 6 Leads
ورقة البيانات
阿拉伯语PDSE1-S24-D15-M.pdf
الوصف
DC-DC ISOLATED 1.5KV, 1 W, 21.6~
Product details
1. How to order PDSE1-S24-D15-M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PDSE1-S24-D15-M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PDSE1-S24-D15-M?
الصورة PDSE1-S12-S5-M-TR PDSE1-S5-S5-M-TR PDSE1-S24-D15-M-TR PDSE1-S5-D5-M-TR PDSE1-S5-S5-M
المصنع CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series PDSE1-M (1W) PDSE1-M (1W) PDSE1-M (1W) PDSE1-M (1W) PDSE1-M (1W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 21.6V 21.6V 21.6V 21.6V 21.6V
Voltage-Input(Max) 26.4V 26.4V 26.4V 26.4V 26.4V
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 -15V -15V -15V -15V -15V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 34mA, 34mA 34mA, 34mA 34mA, 34mA 34mA, 34mA 34mA, 34mA
Power(Watts) 1.02 W 1.02 W 1.02 W 1.02 W 1.02 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features - - - - -
Efficiency 83% 83% 83% 83% 83%
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm) 0.60 L x 0.33 W x 0.29 H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm)