CUI Inc. PEME2-S24-D24-S
رقم الجزء
PEME2-S24-D24-S
المصنع
CUI Inc.
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
7-SIP Module, 5 Leads
ورقة البيانات
阿拉伯语PEME2-S24-D24-S.pdf
الوصف
DC-DC 3KV ISOLATED, 2 W, 21.6~26
Product details
1. How to order PEME2-S24-D24-S on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PEME2-S24-D24-S price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PEME2-S24-D24-S?
المصنع CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series PEME2-S (2W) PEME2-S (2W) PEME2-S (2W) PEME2-S (2W) PEME2-S (2W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 21.6V 21.6V 21.6V 21.6V 21.6V
Voltage-Input(Max) 26.4V 26.4V 26.4V 26.4V 26.4V
Voltage-Output1 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output2 -24V -24V -24V -24V -24V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 42mA, 42mA 42mA, 42mA 42mA, 42mA 42mA, 42mA 42mA, 42mA
Power(Watts) 2.016 W 2.016 W 2.016 W 2.016 W 2.016 W
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features Adjustable Output Adjustable Output Adjustable Output Adjustable Output Adjustable Output
Efficiency 83% 83% 83% 83% 83%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.77 L x 0.28 W x 0.40 H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) 0.77 L x 0.28 W x 0.40 H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) 0.77 L x 0.28 W x 0.40 H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) 0.77 L x 0.28 W x 0.40 H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) 0.77 L x 0.28 W x 0.40 H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)