PM5-A7W110AC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM5-A7W110AC.
| الصورة |
| المصنع | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | PM5 | PM5 | PM5 | PM5 | PM5 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | White | White | White | White | White |
| LensColor | White | White | White | White | White |
| LensTransparency | Fresnel | Fresnel | Fresnel | Fresnel | Fresnel |
| Ratings | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage | 110V | 110V | 110V | 110V | 110V |
| Current | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) | 0.32 (8.13mm) |
| LensSize | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia | 7.00mm Dia |
| MillicandelaRating | 1200mcd | 1200mcd | 1200mcd | 1200mcd | 1200mcd |
| Wavelength-Peak | - | - | - | - | - |
| ViewingAngle | 120° | 120° | 120° | 120° | 120° |
| TerminationStyle | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) |