Sensata-Crydom PM6760D25RP
رقم الجزء
PM6760D25RP
المصنع
Sensata-Crydom
الفئة:
ソリッド ステート リレー
الطرد
Module
ورقة البيانات
阿拉伯语PM6760D25RP.pdf
الوصف
3-PHASE SSR 48-600VAC PNL MNT
Product details
1. How to order PM6760D25RP on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PM6760D25RP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM6760D25RP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM6760D25RP.
المصنع Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Package/Case Module Module Module Module Module
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PM67 PM67 PM67 PM67 PM67
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
OutputType AC AC AC AC AC
Voltage-Input 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC 4 ~ 32VDC
Voltage-Load 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V
LoadCurrent 25 A 25 A 25 A 25 A 25 A