LEMO PRA.M1.0GL.LC39G
رقم الجزء
PRA.M1.0GL.LC39G
المصنع
LEMO
الفئة:
円形コネクタ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语PRA.M1.0GL.LC39G.pdf
الوصف
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Product details
1. How to order PRA.M1.0GL.LC39G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PRA.M1.0GL.LC39G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PRA.M1.0GL.LC39G?
المصنع LEMO LEMO LEMO LEMO LEMO
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 1P 1P 1P 1P 1P
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 10 10 10 10 10
Shell Size - Insert M10 M10 M10 M10 M10
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
Item23 A A A A A
Item24 Plastic Plastic Plastic Plastic Plastic
Item25 Polysulfone (PSU) Polysulfone (PSU) Polysulfone (PSU) Polysulfone (PSU) Polysulfone (PSU)
Item26 - - - - -
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Gray Gray Gray Gray Gray
Item30 - - - - -
Item31 Backshell Backshell Backshell Backshell Backshell
Item32 Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
Item33 3A 3A 3A 3A 3A
Item34 - - - - -
Item35 0.106 ~ 0.154 (2.70mm ~ 3.90mm) 0.106 ~ 0.154 (2.70mm ~ 3.90mm) 0.106 ~ 0.154 (2.70mm ~ 3.90mm) 0.106 ~ 0.154 (2.70mm ~ 3.90mm) 0.106 ~ 0.154 (2.70mm ~ 3.90mm)