JAE Electronics PS-40SEN-D4P1-1D
رقم الجزء
PS-40SEN-D4P1-1D
المصنع
JAE Electronics
الفئة:
長方形コネクタ - フリー ハンギング、パネル マウント
الطرد
ورقة البيانات
PS-40SEN-D4P1-1D.pdf
الوصف
CONN RCPT 40POS IDC 28AWG GOLD
Product details
1. How to order PS-40SEN-D4P1-1D on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PS-40SEN-D4P1-1D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PS-40SEN-D4P1-1D?
المصنع JAE Electronics JAE Electronics JAE Electronics JAE Electronics JAE Electronics
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PS PS PS PS PS
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
ContactType Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket
NumberofPositions 40 40 40 40 40
Pitch 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
FasteningType Latch Holder Latch Holder Latch Holder Latch Holder Latch Holder
CableTermination IDC IDC IDC IDC IDC
WireGauge 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG 28 AWG