PSAA20R-050-R-CN1.pdf
| الصورة |
| المصنع | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA | Phihong USA |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PSAA20R (20W) | PSAA20R (20W) | PSAA20R (20W) | PSAA20R (20W) | PSAA20R (20W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Current-Output(Max) | 3A | 3A | 3A | 3A | 3A |
| Power(Watts) | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W |
| NoLoadPowerConsumption | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) |
| Efficiency | Level V | Level V | Level V | Level V | Level V |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| InputConnector | Multi-Blade | Multi-Blade | Multi-Blade | Multi-Blade | Multi-Blade |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 2.82 L x 1.97 W x 1.22 H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm) | 2.82 L x 1.97 W x 1.22 H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm) | 2.82 L x 1.97 W x 1.22 H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm) | 2.82 L x 1.97 W x 1.22 H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm) | 2.82 L x 1.97 W x 1.22 H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm) |