Nexperia USA Inc. PSMN012-100YS,115
رقم الجزء
PSMN012-100YS,115
المصنع
Nexperia USA Inc.
الفئة:
トランジスタ - FET、MOSFET - シングル
الطرد
LFPAK56, Power-SO8
ورقة البيانات
阿拉伯语PSMN012-100YS,115.pdf
الوصف
MOSFET N-CH 100V 60A LFPAK56
Product details
1. How to order PSMN012-100YS,115 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PSMN012-100YS,115 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PSMN012-100YS,115?
المصنع Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc.
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
FETType N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel N-Channel
DraintoSourceVoltage(Vdss) 100 V 100 V 100 V 100 V 100 V
Current-ContinuousDrain(Id)@25°C 60A (Tc) 60A (Tc) 60A (Tc) 60A (Tc) 60A (Tc)
DriveVoltage(MaxRdsOnMinRdsOn) 10V 10V 10V 10V 10V
RdsOn(Max)@IdVgs 12mOhm @ 15A, 10V 12mOhm @ 15A, 10V 12mOhm @ 15A, 10V 12mOhm @ 15A, 10V 12mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id 4V @ 1mA 4V @ 1mA 4V @ 1mA 4V @ 1mA 4V @ 1mA
GateCharge(Qg)(Max)@Vgs 64 nC @ 10 V 64 nC @ 10 V 64 nC @ 10 V 64 nC @ 10 V 64 nC @ 10 V
Vgs(Max) ±20V ±20V ±20V ±20V ±20V
InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds 3500 pF @ 50 V 3500 pF @ 50 V 3500 pF @ 50 V 3500 pF @ 50 V 3500 pF @ 50 V
FETFeature - - - - -
PowerDissipation(Max) 130W (Tc) 130W (Tc) 130W (Tc) 130W (Tc) 130W (Tc)