Bourns Inc. PV37P203A01B00
رقم الجزء
PV37P203A01B00
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
トリマー ポテンショメータ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语PV37P203A01B00.pdf
الوصف
TRIMMER 20KOHM 0.25W PC PIN SIDE
Product details
1. How to order PV37P203A01B00 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PV37P203A01B00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PV37P203A01B00?
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PV37 PV37 PV37 PV37 PV37
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Resistance 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms 20 kOhms
Power(Watts) 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±150ppm/°C ±150ppm/°C ±150ppm/°C ±150ppm/°C ±150ppm/°C