Bourns Inc. PVC6G254C01B00
رقم الجزء
PVC6G254C01B00
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
トリマー ポテンショメータ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语PVC6G254C01B00.pdf
الوصف
TRIMMER 250KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Product details
1. How to order PVC6G254C01B00 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PVC6G254C01B00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PVC6G254C01B00?
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PVC6 PVC6 PVC6 PVC6 PVC6
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Resistance 250 kOhms 250 kOhms 250 kOhms 250 kOhms 250 kOhms
Power(Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C