PX0575/15/48.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PX0575/15/48.
| الصورة |
| المصنع | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PX | PX | PX | PX | PX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ConnectorStyle | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 |
| CurrentRating-ApplianceInlet | 10A | 10A | 10A | 10A | 10A |
| VoltageRating-ApplianceInlet | 250VAC | 250VAC | 250VAC | 250VAC | 250VAC |
| NumberofPositions | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| CurrentRating-Filter | - | - | - | - | - |
| SwitchFeatures | - | - | - | - | - |
| CurrentRating-CircuitBreaker | - | - | - | - | - |
| AccomodatesaFuse | No | No | No | No | No |
| Termination | Quick Connect - 0.189 (4.8mm) | Quick Connect - 0.189 (4.8mm) | Quick Connect - 0.189 (4.8mm) | Quick Connect - 0.189 (4.8mm) | Quick Connect - 0.189 (4.8mm) |
| Features | - | - | - | - | - |
| FuseHolderDrawer | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutDimensions | Rectangular - 27.40mm x 19.80mm | Rectangular - 27.40mm x 19.80mm | Rectangular - 27.40mm x 19.80mm | Rectangular - 27.40mm x 19.80mm | Rectangular - 27.40mm x 19.80mm |
| PanelThickness | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |