Amphenol Custom Cable Q-2P0520005003I
رقم الجزء
Q-2P0520005003I
المصنع
Amphenol Custom Cable
الفئة:
同軸ケーブル (RF)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语Q-2P0520005003I.pdf
الوصف
SMA-RJB/TNC-SP G316 3I
Product details
1. How to order Q-2P0520005003I on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the Q-2P0520005003I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-2P0520005003I?
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style SMA to TNC SMA to TNC SMA to TNC SMA to TNC SMA to TNC
1stContactGender Female Female Female Female Female
1stConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
2ndConnector TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug
2ndContactGender Male Male Male Male Male
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm) 3.000 (76.20mm)
CableType RG-316 RG-316 RG-316 RG-316 RG-316
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz