QBVW025A0B41-HZ.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Barracuda™ QBVW025A0B (300W) | Barracuda™ QBVW025A0B (300W) | Barracuda™ QBVW025A0B (300W) | Barracuda™ QBVW025A0B (300W) | Barracuda™ QBVW025A0B (300W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Input(Max) | 75V | 75V | 75V | 75V | 75V |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 25A | 25A | 25A | 25A | 25A |
| Power(Watts) | 300 W | 300 W | 300 W | 300 W | 300 W |
| Voltage-Isolation | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 96% | 96% | 96% | 96% | 96% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.30 L x 1.45 W x 0.50 H (58.4mm x 36.8mm x 12.6mm) | 2.30 L x 1.45 W x 0.50 H (58.4mm x 36.8mm x 12.6mm) | 2.30 L x 1.45 W x 0.50 H (58.4mm x 36.8mm x 12.6mm) | 2.30 L x 1.45 W x 0.50 H (58.4mm x 36.8mm x 12.6mm) | 2.30 L x 1.45 W x 0.50 H (58.4mm x 36.8mm x 12.6mm) |