Omron Automation and Safety R88M-K40020C-BS2
رقم الجزء
R88M-K40020C-BS2
المصنع
Omron Automation and Safety
الفئة:
モーター - AC、DC6
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语R88M-K40020C-BS2.pdf
الوصف
SERVOMOTOR 2000 RPM 400V
Product details
1. How to order R88M-K40020C-BS2 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the R88M-K40020C-BS2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of R88M-K40020C-BS2?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Accurax G5 Accurax G5 Accurax G5 Accurax G5 Accurax G5
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type AC Motor AC Motor AC Motor AC Motor AC Motor
Function Servomotor Servomotor Servomotor Servomotor Servomotor
MotorType - - - - -
Voltage-Rated 400VAC 400VAC 400VAC 400VAC 400VAC
RPM 2000 RPM 2000 RPM 2000 RPM 2000 RPM 2000 RPM
Torque-Rated(oz-in/mNm) 270.5 / 1910 270.5 / 1910 270.5 / 1910 270.5 / 1910 270.5 / 1910
Power-Rated 400W 400W 400W 400W 400W
EncoderType Absolute Absolute Absolute Absolute Absolute
Size/Dimension Square - 3.937 x 3.937 (100.00mm x 100.00mm) Square - 3.937 x 3.937 (100.00mm x 100.00mm) Square - 3.937 x 3.937 (100.00mm x 100.00mm) Square - 3.937 x 3.937 (100.00mm x 100.00mm) Square - 3.937 x 3.937 (100.00mm x 100.00mm)
Diameter-Shaft 0.748 (19.00mm) 0.748 (19.00mm) 0.748 (19.00mm) 0.748 (19.00mm) 0.748 (19.00mm)
Length-ShaftandBearing 2.165 (55.00mm) 2.165 (55.00mm) 2.165 (55.00mm) 2.165 (55.00mm) 2.165 (55.00mm)
MountingHoleSpacing 4.528 (115.00mm) 4.528 (115.00mm) 4.528 (115.00mm) 4.528 (115.00mm) 4.528 (115.00mm)