Omron Automation and Safety R88M-K90010F-BOS2
رقم الجزء
R88M-K90010F-BOS2
المصنع
Omron Automation and Safety
الفئة:
モーター - AC、DC6
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语R88M-K90010F-BOS2.pdf
الوصف
SERVOMOTOR 1000 RPM 400V
Product details
1. How to order R88M-K90010F-BOS2 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the R88M-K90010F-BOS2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of R88M-K90010F-BOS2?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Accurax G5 Accurax G5 Accurax G5 Accurax G5 Accurax G5
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type AC Motor AC Motor AC Motor AC Motor AC Motor
Function Servomotor Servomotor Servomotor Servomotor Servomotor
MotorType - - - - -
Voltage-Rated 400VAC 400VAC 400VAC 400VAC 400VAC
RPM 1000 RPM 1000 RPM 1000 RPM 1000 RPM 1000 RPM
Torque-Rated(oz-in/mNm) 1216 / 8590 1216 / 8590 1216 / 8590 1216 / 8590 1216 / 8590
Power-Rated 900W 900W 900W 900W 900W
EncoderType Incremental Incremental Incremental Incremental Incremental
Size/Dimension Square - 5.118 x 5.118 (130.00mm x 130.00mm) Square - 5.118 x 5.118 (130.00mm x 130.00mm) Square - 5.118 x 5.118 (130.00mm x 130.00mm) Square - 5.118 x 5.118 (130.00mm x 130.00mm) Square - 5.118 x 5.118 (130.00mm x 130.00mm)
Diameter-Shaft 0.866 (22.00mm) 0.866 (22.00mm) 0.866 (22.00mm) 0.866 (22.00mm) 0.866 (22.00mm)
Length-ShaftandBearing 2.760 (70.00mm) 2.760 (70.00mm) 2.760 (70.00mm) 2.760 (70.00mm) 2.760 (70.00mm)
MountingHoleSpacing 5.709 (145.00mm) 5.709 (145.00mm) 5.709 (145.00mm) 5.709 (145.00mm) 5.709 (145.00mm)