RC1/2104MTD.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RC1/2104MTD.
| الصورة |
| المصنع | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | RC | RC | RC | RC | RC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 100 kOhms | 100 kOhms | 100 kOhms | 100 kOhms | 100 kOhms |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Features | - | - | - | - | - |
| TemperatureCoefficient | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.142 Dia x 0.374 L (3.60mm x 9.50mm) | 0.142 Dia x 0.374 L (3.60mm x 9.50mm) | 0.142 Dia x 0.374 L (3.60mm x 9.50mm) | 0.142 Dia x 0.374 L (3.60mm x 9.50mm) | 0.142 Dia x 0.374 L (3.60mm x 9.50mm) |