Vishay Dale RER60F2R05PCSL
رقم الجزء
RER60F2R05PCSL
ورقة البيانات
阿拉伯语RER60F2R05PCSL.pdf
الوصف
RES CHAS MNT 2.05 OHM 1% 5W