Vishay Dale RER60F2R80RCSL
رقم الجزء
RER60F2R80RCSL
ورقة البيانات
阿拉伯语RER60F2R80RCSL.pdf
الوصف
RES CHAS MNT 2.8 OHM 1% 5W