Vishay Dale RHA01047R00FE02
رقم الجزء
RHA01047R00FE02
المصنع
Vishay Dale
الفئة:
シャーシ マウント抵抗器
الطرد
Axial, Box
ورقة البيانات
阿拉伯语RHA01047R00FE02.pdf
الوصف
WIREWOUND CHASSIS MOUNT RESISTOR
Product details
1. How to order RHA01047R00FE02 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the RHA01047R00FE02 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RHA01047R00FE02?
المصنع Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case Axial, Box Axial, Box Axial, Box Axial, Box Axial, Box
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RHA RHA RHA RHA RHA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 47 Ohms 47 Ohms 47 Ohms 47 Ohms 47 Ohms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 12.5W 12.5W 12.5W 12.5W 12.5W
Composition Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
TemperatureCoefficient ±20ppm/°C ±20ppm/°C ±20ppm/°C ±20ppm/°C ±20ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C
CoatingHousingType Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum
MountingFeature Flanges Flanges Flanges Flanges Flanges
Size/Dimension 0.750 L x 0.800 W (19.05mm x 20.32mm) 0.750 L x 0.800 W (19.05mm x 20.32mm) 0.750 L x 0.800 W (19.05mm x 20.32mm) 0.750 L x 0.800 W (19.05mm x 20.32mm) 0.750 L x 0.800 W (19.05mm x 20.32mm)
Height-Seated(Max) 0.405 (10.29mm) 0.405 (10.29mm) 0.405 (10.29mm) 0.405 (10.29mm) 0.405 (10.29mm)