RLC35-R090FTE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RLC35-R090FTE.
| الصورة |
| المصنع | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| Series | RLC | RLC | RLC | RLC | RLC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 90 mOhms | 90 mOhms | 90 mOhms | 90 mOhms | 90 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 0.667W, 2/3W | 0.667W, 2/3W | 0.667W, 2/3W | 0.667W, 2/3W | 0.667W, 2/3W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| TemperatureCoefficient | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C | 0/ +250ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.122 L x 0.098 W (3.10mm x 2.50mm) | 0.122 L x 0.098 W (3.10mm x 2.50mm) | 0.122 L x 0.098 W (3.10mm x 2.50mm) | 0.122 L x 0.098 W (3.10mm x 2.50mm) | 0.122 L x 0.098 W (3.10mm x 2.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) | 0.030 (0.75mm) |