TE Connectivity Passive Product RN73C2A5K36BTG
رقم الجزء
RN73C2A5K36BTG
المصنع
TE Connectivity Passive Product
الفئة:
チップ抵抗器 - 表面実装
الطرد
0805 (2012 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语RN73C2A5K36BTG.pdf
الوصف
RES SMD 5.36KOHM 0.1% 1/10W 0805
Product details
1. How to order RN73C2A5K36BTG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the RN73C2A5K36BTG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RN73C2A5K36BTG?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 5.36 kOhms 5.36 kOhms 5.36 kOhms 5.36 kOhms 5.36 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Height-Seated(Max) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm)