Astrodyne TDI RP415-80-2000-C
رقم الجزء
RP415-80-2000-C
المصنع
Astrodyne TDI
الفئة:
電力線フィルター モジュール
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语RP415-80-2000-C.pdf
الوصف
3PH WYE COMPACT SNGL STAGE PWR L
Product details
1. How to order RP415-80-2000-C on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the RP415-80-2000-C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RP415-80-2000-C?
المصنع Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI
Packaging Box Box Box Box Box
Series RP415 RP415 RP415 RP415 RP415
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye)
Configuration Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage
Voltage-RatedDC - - - - -
Voltage-RatedAC 480V 480V 480V 480V 480V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 80 A 80 A 80 A 80 A 80 A
Frequency-Operating 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
OperatingTemperature -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C