Astrodyne TDI RP428-200-0-W
رقم الجزء
RP428-200-0-W
المصنع
Astrodyne TDI
الفئة:
電力線フィルター モジュール
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语RP428-200-0-W.pdf
الوصف
3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
Product details
1. How to order RP428-200-0-W on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the RP428-200-0-W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RP428-200-0-W?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RP428-200-0-W.
المصنع Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI
Packaging Box Box Box Box Box
Series RP428 RP428 RP428 RP428 RP428
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye)
Configuration Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage
Voltage-RatedDC - - - - -
Voltage-RatedAC 480V 480V 480V 480V 480V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 200 A 200 A 200 A 200 A 200 A
Frequency-Operating 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
OperatingTemperature -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C