RSSD20117A82R0JB00.pdf
| الصورة |
| المصنع | Vishay Sfernice | Vishay Sfernice | Vishay Sfernice | Vishay Sfernice | Vishay Sfernice |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 82 Ohms | 82 Ohms | 82 Ohms | 82 Ohms | 82 Ohms |
| Power(Watts) | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 0.866 OD, 0.496 ID (22.00mm x 12.60mm) | 0.866 OD, 0.496 ID (22.00mm x 12.60mm) | 0.866 OD, 0.496 ID (22.00mm x 12.60mm) | 0.866 OD, 0.496 ID (22.00mm x 12.60mm) | 0.866 OD, 0.496 ID (22.00mm x 12.60mm) |
| Length | 4.606 (117.00mm) | 4.606 (117.00mm) | 4.606 (117.00mm) | 4.606 (117.00mm) | 4.606 (117.00mm) |