| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | RY2 | RY2 | RY2 | RY2 | RY2 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable |
| CoilVoltage | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC |
| ContactRating(Current) | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A |
| SwitchingVoltage | 440VAC - Max | 440VAC - Max | 440VAC - Max | 440VAC - Max | 440VAC - Max |
| CoilCurrent | 31.8 mA | 31.8 mA | 31.8 mA | 31.8 mA | 31.8 mA |
| CoilType | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching |
| TerminationStyle | Plug In, 8 Pin | Plug In, 8 Pin | Plug In, 8 Pin | Plug In, 8 Pin | Plug In, 8 Pin |
| SealRating | - | - | - | - | - |
| CoilInsulation | - | - | - | - | - |
| MustOperateVoltage | 96 VAC | 96 VAC | 96 VAC | 96 VAC | 96 VAC |
| MustReleaseVoltage | - | - | - | - | - |
| OperateTime | 15 ms | 15 ms | 15 ms | 15 ms | 15 ms |
| ReleaseTime | 10 ms | 10 ms | 10 ms | 10 ms | 10 ms |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 55°C | -40°C ~ 55°C | -40°C ~ 55°C | -40°C ~ 55°C | -40°C ~ 55°C |