S4006VS3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S4006VS3.
| الصورة |
| المصنع | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| Voltage-OffState | 400 V | 400 V | 400 V | 400 V | 400 V |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 800 mV | 800 mV | 800 mV | 800 mV | 800 mV |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 500 µA | 500 µA | 500 µA | 500 µA | 500 µA |
| Voltage-OnState(Vtm)(Max) | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 3.8 A | 3.8 A | 3.8 A | 3.8 A | 3.8 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 6 A | 6 A | 6 A | 6 A | 6 A |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 8 mA | 8 mA | 8 mA | 8 mA | 8 mA |
| Current-OffState(Max) | 5 µA | 5 µA | 5 µA | 5 µA | 5 µA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 83A, 100A | 83A, 100A | 83A, 100A | 83A, 100A | 83A, 100A |