Signal Transformer SC1812-330
رقم الجزء
SC1812-330
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SC1812-330.pdf
الوصف
FIXED IND 33UH 500MA 1.3 OHM SMD
Product details
1. How to order SC1812-330 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SC1812-330 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC1812-330?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC1812-330.
7.How to contact us to get technical supports, such as SC1812-330 pin diagram, SC1812-330 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
الصورة SC1812-100 SC1812-101 SC1812-150 SC1812-151 SC1812-1R0
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC1812 SC1812 SC1812 SC1812 SC1812
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA
Current-Saturation(Isat) 310mA 310mA 310mA 310mA 310mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.3Ohm Max 1.3Ohm Max 1.3Ohm Max 1.3Ohm Max 1.3Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz