Signal Transformer SC3326F-6R8
رقم الجزء
SC3326F-6R8
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SC3326F-6R8.pdf
الوصف
FIXED IND 6.8UH 6A 23 MOHM SMD
Product details
1. How to order SC3326F-6R8 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SC3326F-6R8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC3326F-6R8?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC3326F-6R8.
الصورة SC3326F-100 SC3326F-101 SC3326F-102 SC3326F-150 SC3326F-151
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC3326F SC3326F SC3326F SC3326F SC3326F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 6 A 6 A 6 A 6 A 6 A
Current-Saturation(Isat) 9A 9A 9A 9A 9A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 23mOhm Max 23mOhm Max 23mOhm Max 23mOhm Max 23mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz