Signal Transformer SC5022F-330
رقم الجزء
SC5022F-330
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SC5022F-330.pdf
الوصف
FIXED IND 33UH 3.3A 66 MOHM SMD
Product details
1. How to order SC5022F-330 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SC5022F-330 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC5022F-330?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC5022F-330.
الصورة SC5022F-100 SC5022F-101 SC5022F-102 SC5022F-150 SC5022F-151
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC5022F SC5022F SC5022F SC5022F SC5022F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 3.3 A 3.3 A 3.3 A 3.3 A 3.3 A
Current-Saturation(Isat) 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 66mOhm Max 66mOhm Max 66mOhm Max 66mOhm Max 66mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz