Signal Transformer SCRH105RY-3R3
رقم الجزء
SCRH105RY-3R3
ورقة البيانات
阿拉伯语SCRH105RY-3R3.pdf
الوصف
FIXED IND 3.3UH 8.2A 11 MOHM SMD