Signal Transformer SCRH125B-471
رقم الجزء
SCRH125B-471
ورقة البيانات
阿拉伯语SCRH125B-471.pdf
الوصف
FIXED IND 470UH 830MA 770MOHM SM
Product details
1. How to order SCRH125B-471 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCRH125B-471 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH125B-471?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH125B-471.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCRH125B SCRH125B SCRH125B SCRH125B SCRH125B
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA
Current-Saturation(Isat) 580mA 580mA 580mA 580mA 580mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 770mOhm Max 770mOhm Max 770mOhm Max 770mOhm Max 770mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz