Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL0603Q2N6CT02B03
رقم الجزء
SDCL0603Q2N6CT02B03
المصنع
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0201 (0603 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语SDCL0603Q2N6CT02B03.pdf
الوصف
FIXED IND 2.6NH 500MA 200MOHM SM
Product details
1. How to order SDCL0603Q2N6CT02B03 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SDCL0603Q2N6CT02B03 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SDCL0603Q2N6CT02B03?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 2.6 nH 2.6 nH 2.6 nH 2.6 nH 2.6 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max
Q@Freq 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz
Frequency-SelfResonant 10GHz 10GHz 10GHz 10GHz 10GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz