SFCDL5000471MX1.pdf
| الصورة |
| المصنع | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SFCD | SFCD | SFCD | SFCD | SFCD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 470 pF | 470 pF | 470 pF | 470 pF | 470 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 500V | 500V | 500V | 500V | 500V |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| DCResistance(DCR)(Max) | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 19dB @ 100MHz | 19dB @ 100MHz | 19dB @ 100MHz | 19dB @ 100MHz | 19dB @ 100MHz |
| TemperatureCoefficient | X7R | X7R | X7R | X7R | X7R |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.250 Dia x 0.467 L (6.35mm x 11.85mm) | 0.250 Dia x 0.467 L (6.35mm x 11.85mm) | 0.250 Dia x 0.467 L (6.35mm x 11.85mm) | 0.250 Dia x 0.467 L (6.35mm x 11.85mm) | 0.250 Dia x 0.467 L (6.35mm x 11.85mm) |