SFLML5000470ZC0.pdf
| الصورة |
| المصنع | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SFLM | SFLM | SFLM | SFLM | SFLM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 47 pF | 47 pF | 47 pF | 47 pF | 47 pF |
| Tolerance | -20%, +80% | -20%, +80% | -20%, +80% | -20%, +80% | -20%, +80% |
| Voltage-Rated | 500V | 500V | 500V | 500V | 500V |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| DCResistance(DCR)(Max) | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB @ 100MHz | 2dB @ 100MHz | 2dB @ 100MHz | 2dB @ 100MHz | 2dB @ 100MHz |
| TemperatureCoefficient | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.236 Dia x 0.502 L (6.00mm x 12.75mm) | 0.236 Dia x 0.502 L (6.00mm x 12.75mm) | 0.236 Dia x 0.502 L (6.00mm x 12.75mm) | 0.236 Dia x 0.502 L (6.00mm x 12.75mm) | 0.236 Dia x 0.502 L (6.00mm x 12.75mm) |