SFSTC5000102MX0.pdf
| الصورة |
| المصنع | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SFSTC | SFSTC | SFSTC | SFSTC | SFSTC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 500V | 500V | 500V | 500V | 500V |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| DCResistance(DCR)(Max) | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 23dB @ 100MHz | 23dB @ 100MHz | 23dB @ 100MHz | 23dB @ 100MHz | 23dB @ 100MHz |
| TemperatureCoefficient | X7R | X7R | X7R | X7R | X7R |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.157 Dia x 0.110 L (4.00mm x 2.80mm) | 0.157 Dia x 0.110 L (4.00mm x 2.80mm) | 0.157 Dia x 0.110 L (4.00mm x 2.80mm) | 0.157 Dia x 0.110 L (4.00mm x 2.80mm) | 0.157 Dia x 0.110 L (4.00mm x 2.80mm) |