EPSON SG-9101CG-D20PGDBC
رقم الجزء
SG-9101CG-D20PGDBC
المصنع
EPSON
الفئة:
プログラム可能な発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语SG-9101CG-D20PGDBC.pdf
الوصف
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Product details
1. How to order SG-9101CG-D20PGDBC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SG-9101CG-D20PGDBC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG-9101CG-D20PGDBC?
المصنع EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series SG-9101 SG-9101 SG-9101 SG-9101 SG-9101
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
AvailableFrequencyRange 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz 670 kHz ~ 20 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V
FrequencyStability - - - - -
FrequencyStability(Total) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)