Taoglas Limited SGP.1575.12.4.A.02
رقم الجزء
SGP.1575.12.4.A.02
المصنع
Taoglas Limited
الفئة:
RF アンテナ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语SGP.1575.12.4.A.02.pdf
الوصف
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Product details
1. How to order SGP.1575.12.4.A.02 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SGP.1575.12.4.A.02 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SGP.1575.12.4.A.02?
المصنع Taoglas Limited Taoglas Limited Taoglas Limited Taoglas Limited Taoglas Limited
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
RFFamily/Standard Navigation Navigation Navigation Navigation Navigation
FrequencyGroup UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency(Center/Band) 1.575GHz 1.575GHz 1.575GHz 1.575GHz 1.575GHz
FrequencyRange 1.573GHz ~ 1.577GHz 1.573GHz ~ 1.577GHz 1.573GHz ~ 1.577GHz 1.573GHz ~ 1.577GHz 1.573GHz ~ 1.577GHz
AntennaType Ceramic Patch Ceramic Patch Ceramic Patch Ceramic Patch Ceramic Patch
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5
ReturnLoss - - - - -
Gain -1dBic -1dBic -1dBic -1dBic -1dBic
Power-Max - - - - -
Features - - - - -
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
IngressProtection - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.177 (4.50mm) 0.177 (4.50mm) 0.177 (4.50mm) 0.177 (4.50mm) 0.177 (4.50mm)