SKY65126-21.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SKY65126-21.
| الصورة |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Frequency | 800MHz ~ 900MHz | 800MHz ~ 900MHz | 800MHz ~ 900MHz | 800MHz ~ 900MHz | 800MHz ~ 900MHz |
| P1dB | 32.5dBm | 32.5dBm | 32.5dBm | 32.5dBm | 32.5dBm |
| Gain | 32dB | 32dB | 32dB | 32dB | 32dB |
| NoiseFigure | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB |
| Voltage-Supply | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Current-Supply | 650mA | 650mA | 650mA | 650mA | 650mA |
| TestFrequency | 850MHz | 850MHz | 850MHz | 850MHz | 850MHz |