STMicroelectronics SMA4F24A
رقم الجزء
SMA4F24A
المصنع
STMicroelectronics
الطرد
DO-221AC, SMA Flat Leads
ورقة البيانات
阿拉伯语SMA4F24A.pdf
الوصف
TVS DIODE 24VWM 50VC SMAFLAT
Product details
1. How to order SMA4F24A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMA4F24A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMA4F24A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMA4F24A.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMA4F24A pin diagram, SMA4F24A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series SMA4F, TRANSIL™ SMA4F, TRANSIL™ SMA4F, TRANSIL™ SMA4F, TRANSIL™ SMA4F, TRANSIL™
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Breakdown(Min) 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 50V 50V 50V 50V 50V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 10.3A 10.3A 10.3A 10.3A 10.3A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W