Comchip Technology SMAJ10A-HF
رقم الجزء
SMAJ10A-HF
المصنع
Comchip Technology
الطرد
DO-214AC, SMA
ورقة البيانات
阿拉伯语SMAJ10A-HF.pdf
الوصف
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
Product details
1. How to order SMAJ10A-HF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMAJ10A-HF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ10A-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ10A-HF.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ10A-HF pin diagram, SMAJ10A-HF datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Breakdown(Min) 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 17V 17V 17V 17V 17V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 23.5A 23.5A 23.5A 23.5A 23.5A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W