Comchip Technology SMAJ17CA-HF
رقم الجزء
SMAJ17CA-HF
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-214AC, SMA
ورقة البيانات
阿拉伯语SMAJ17CA-HF.pdf
الوصف
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AC
Product details
1. How to order SMAJ17CA-HF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMAJ17CA-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ17CA-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ17CA-HF.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 17V 17V 17V 17V 17V
Voltage-Breakdown(Min) 18.9V 18.9V 18.9V 18.9V 18.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 27.6V 27.6V 27.6V 27.6V 27.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 14.5A 14.5A 14.5A 14.5A 14.5A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W